Asymetria - bardzo bardzo krótka "recenzja".

„Najmocniejszego filmu tego roku autorstwa Konrada Niewolskiego, twórcy kultowej „Symetrii”. Przyjrzyj się bliżej dramatycznej opowieści o życiu skazanym na piekło”. Takie zdanie można było przeczytać pod kilkoma utworami muzycznymi promując...

3 years ago, comments: 1, votes: 7, reward: $0.04

„Najmocniejszego filmu tego roku autorstwa Konrada Niewolskiego, twórcy kultowej „Symetrii”. Przyjrzyj się bliżej dramatycznej opowieści o życiu skazanym na piekło”. Takie zdanie można było przeczytać pod kilkoma utworami muzycznymi promującymi film Konrada Niewolskiego „Asymetria”. Nie będę się tutaj rozwodził na temat tych utworów tylko o samym filmie. Również nie będę zdradzał fabuły filmu , no może trochę, tylko co sądze o filmie. Nie wiem czy to co tu napiszę można nazwać recenzją czy opinią.


Szczerze przyznam, że nie zrozumiałem tego filmu i o czym on miał być, oprócz tego,że ktoś komuś był winien pieniądze. Również przyznam się, do tego, że udało mi się obejrzeć bez przewijania tylko 45 minut filmu. W filmie było dużo wątków i tyle samo bohaterów. Jak już powoli zacząłem rozumieć co się dzieje to nagle wszystko się posypało. I dlatego później zacząłem przewijać. I tak naprawdę jestem w stanie tyle napisać o tym filmie. Film po prostu mnie znudził.Według mnie w Internecie, szczególnie na Youtube był głośno zapowiadany a okazało się, że jest po prostu słaby.