Co ciekawego do obejrzenia na Netflixie.

Jako, że większość jak nie wszystkie premiery filmowe w kinach zostały przesunięte na inne terminy. To z tego powodu chciałbym wam polecić kilka filmów i seriali z platformy Netflix (czemu z Netflixa bo sam aktualnie z niego korzystam). W...

3 years ago, comments: 0, votes: 37, reward: $1.34

Jako, że większość jak nie wszystkie premiery filmowe w kinach zostały przesunięte na inne terminy. To z tego powodu chciałbym wam polecić kilka filmów i seriali z platformy Netflix (czemu z Netflixa bo sam aktualnie z niego korzystam). W kwietniu będą dostępne nowe filmy na Netflxie to też na pewno o nich wspomnę.

No to zaczniemy od seriali:

Pierwszym serialem jaki chciałbym wam polecić będzie serial Peaky Blinders. Akcja serialu dzieje się rok po pierwszej wojnie światowej w miasteczku Birmingham, Anglia. Thomas Shelby lider gangu Peaky Blinders, w którego skład wchodzi rodzina Shelby, stara się o legalizacje ich interesów. Rodzina głównie zajmuje się bukmacherką, głównie wyścigi konne a później piłka nożna.

peaky bllinders.jpg

Drugim serialem będzie serial Gotham. Serial ukazje Jamesa Gordona jako początkującego detektywa, która wraz z Harveym Bullockiem stara rozwiązać sprawę morderstwa milionerów Thomasa i Marthy Wayne’ów. Większość znanych postaci z DC tutaj również są ukazane ich początki np. Batman, Człowiek Zagadka czy Pingwin.

Trzecim serialem będzie serial komediowy Brooklyn 9-9. Serial głównie skupia się na detektywie Jake Peralta,który jest takim śmiesznym detektywem z dużym poczuciem humoru. Nawet serial ma własny kanał na yt.

Ostatnim serialem jakim bym chciał polecić jest serial Wikingowie. Serial pokazuje początki oraz podboje sławnego na całą Skandynawie a nawet świat wikinga Ragnara Lodbroka. W późniejszych sezonach zostają również pokazani synowie Ragnara. Jeszcze na Netflxie jest serial Upadek Królestwa, który pokazuje królestwo najeżdżane przez wikingów. Wspominam o tym dlatego, że coś takiego po prostu jest. Nie miałem okazji oglądać, nie wiem czy jest dobry czy słaby.

Jeszcze wspomnę o :

  • Dom z papieru (4 kwietnia nowy sezon)

  • Narcos, Narcos: Meksyk

  • Wiedźmin

  • Punisher

No to teraz czas na filmy :

Pierwszym filmem będzie film komediowy "Berek". Film ma prostą fabułę : Dorośli mężczyźni grają w zabawę o nazwie berek. Jest to ich tradycja od dzieciństwa, którą kontynuują jako dorośli. Nie ganiają się przez cały rok tylko w określonym czasie i przy różnych sytuacjach. Gdzieś czytałem, że autor filmu czy ktoś tam zainspirował się artykułem z gazety lokalnej o tych mężczyznach i ich zabawie.

Drugim filmem będzie John Wick i John Wick 2, jeszcze jest John Wick 3 ale tego filmu nie na jeszcze na Netflixie i nie wiem czy będzie. John Wick w pierwszej części pomimo tego, że porzucił dawne życie zabójcy na zlecenia postanawia zemścić się na rosyjskiej mafii za zabójstwo psa. Pies był podarunkiem od żony, która umarła na nieuleczalną chorobę.
W drugiej części John musi spłacić długi z przeszłości i zabić siostrę bossa mafii.

John Wick.jpg

Podobnym filmem o tej samej tematyce jest film Polar. Duncan Vizla zatrudniony w firmie jako zabójca postanawia odejść na przysługującą mu emeryturę. Firma ma inne plany i postanawia go zlikwidować.

Jeszcze mogę wspomnieć o :

  • El Camino

  • Pacific Rim

  • Na skraju jutra

  • Jestem Legendą

  • Focus

  • Zodiak

Od pierwszego kwietnia (środa) na Netflixie będzie dostępny film "The Meg". Nie oglądałem tego filmu nawet nie czytałem opini na jego temat. Jestem ciekawy jak wyszedł a będzie okazja do obejrzenia to chętnie z niej skorzystam.

" Były nurek ratunkowy zostje wezwany do ważnego zadania: ma ocalić przyjaciół przed ogromnym megalodonem - gatunek rekina uważany za dawno wymarły" ~ opis na Netflixie

Drugim filmem, które będzie dostępny na Netflixie w środę jest film Epicentrum. Również tego nie nigdy nie widziałem a nawet gdyby nie Netflix to bym nie wiedział, że taki film istnieje. Opis filmu i zwiastun na Netflixie mnie zaciekawił.

"Gdy fala tornad pustoszy małe miasteczko, większość mieszkańców szuka schronienia, lecz są tacy, którzy postanawiają sfilmować to niezwykłe zjawisko" ~ opis na Netflixie

Źródło zdjęcia