CO U MNIE SŁYCHAĆ, DLACZEGO NIE BYŁO ŻADNEGO WPISU PRZEZ 3 MIESIĄCE. CO DALEJ ?

Uff..dawno mnie tutaj nie było, minęło 3 miesiące od ostatniego wpisu. To na począku zacznijmy od tego co u mnie słychać ? Niedawno miałem egzaminy zawodowe, praktyczny i teoretyczny. Liczę, że udało mi się je zdać dowiem się pod koniec sie...

3 years ago, comments: 0, votes: 10, reward: $1.06

Uff..dawno mnie tutaj nie było, minęło 3 miesiące od ostatniego wpisu. To na począku zacznijmy od tego co u mnie słychać ? Niedawno miałem egzaminy zawodowe, praktyczny i teoretyczny. Liczę, że udało mi się je zdać dowiem się pod koniec sierpnia. Również zdałem do następnej klasy, już został mi tylko rok (jakby kogoś interesowało to udało mi się zdać do 4 klasy technikum).Tak jak kilka miesięcy temu zajawiłem się anime tak nadal je oglądam. Jak dawniej wpominałem o Naruto to już je ukończyłem teraz jestem na bierząco z Boruto. Z tych dłuższych to obejrzałem: Bleach, Fairy Tail no i Naruto. I jeszcze duuuużo innych, trochę się uzbierało przez te kilka miesięcy.

Dlaczego nie było żadnego wpisu ? Głównym powodem dlaczego mnie było żadnego wpisu jest po prostu brak chęci, nie chciało mi się, więc się nie zmuszałem i też nie miałem o czym a o anime jakoś nie chciałem. Oprócz anime, żaden nowy serial, który by mnie zainteresował się nie pojawił, kupiłem 3 Tom - All-New Wolverine ale według mnie nie było sensu o nim pisać był po prostu nudny a pisać, żeby po prostu było to mija się z celem. Również przez tą 3 miesiączną przerwe nie przeczytałem żadnej książki, miałem chęci iśc do miejskiej biblioteki publicznej żeby coś wypożyczyć ale nie udało mi się dojść do niej.

Co dalej ? W następnym tygodniu ma wyjść drugi sezon Alienisty, to może o nim coś napiszę. Oprócz Alienisty postaram się, żeby jakiś wpis sie pojawił. Mam kilka filmów do nadrobienia do może o nich.