Gangs of London. Brutalny serial gangsterski.

Ostatnio szukając serialu do obejrzenia natrafiłem na serial pod tytułem: „Gangs of London”. „Gangs of London” jest to serial gangsterki, kryminalny. Posiada dziewięć odcinków, każdy odcinek poza pierwszym trwa około 60 minut. Odcin...

3 years ago, comments: 0, votes: 12, reward: $0.47

Ostatnio szukając serialu do obejrzenia natrafiłem na serial pod tytułem: „Gangs of London”. „Gangs of London” jest to serial gangsterki, kryminalny. Posiada dziewięć odcinków, każdy odcinek poza pierwszym trwa około 60 minut. Odcinek pierwszy trawa około półtorej godziny. Aktora grającego głównego bohatera można było zobaczyć również w serialu „Peaky Blinders”, również grającego jedno z głównych ról.
Gangs_large.jpg

No to przejdźmy do fabuły serialu. Akcja serialu dzieje się w współczesnym Londynie, w którym rządzi rodzina Wallace i Dumani. Głowy rodzin Ed Dumani i Finn Wallace przyjaźnią się od młodości, Ed sam przyznaje, że od początku podążał za Finnem. Rodzina zajmuje się praniem brudnych pieniędzy, poprzez inwestowanie w budowy wieżowców, ale również bez ich zgody nic w Londynie się nie dzieje, czy to transport narkotyków czy handel nimi. Wszystko komplikuje się gdy głowa rodziny Finn Wallace, który zostaje zabity przez młodego chłopaka. Po śmierci Finna biznes przejmuje jego syn Sean. Sean wstrzymuje wszystkie umowy zawarte z partnerami aż nie odnajdzie zabójcy ojca,chociaż sam Ed gwarantował partnerom że wszystko pozostaje tak jak dawniej. Niektórym, to się nie podoba i starają się działać na własną rękę. W międzyczasie działający pod przykrywką policjant Elliot, stara się wkupić w łaski rodziny,nie wiedząc w co może się naprawdę wpakować.
Gangs_3.jpg

Moim zdaniem jak na serial kryminalny, gangsterski jest bardzo dobry. Mam kilka swoich scen, które zapadną mi w pamięć. Najbardziej podobała się scena na wieżowcu. Główny bohater stoi na kładce wysuniętej na szczycie wieżowca, pod nim wisi jakiś młody poobijany chłopak. Ten bierze kanister z benzyną oblewa go i podpala. Na pewno w serialu nie brakuje krwi a wręcz przeciwnie jest jej całkiem dużo. Nie brakuje również strzelanin a bijatyki zostały dobrze dopracowane i wyglądają dobrze. Jeśli, ktoś lubi klimaty gangsterskie to ten serial powinien mu się spodobać.

Trailer

Źródło zdjęć: https://www.skygroup.sky