Marvel's Cloak & Dagger. Jeden z lepszych seriali od Marvela.

Dzisajszy wpis będzie skupiał się na serialu Cloak & Dagger. Serial został wyprodukowany przez Marvela, jest oparty na komiksie o tym samym tytule. Składa się z dwóch sezonów po 10 odcinków. Porównując go do innych seriali Marvela np. ...

4 years ago, comments: 0, votes: 34, reward: $1.33

Dzisajszy wpis będzie skupiał się na serialu Cloak & Dagger. Serial został wyprodukowany przez Marvela, jest oparty na komiksie o tym samym tytule. Składa się z dwóch sezonów po 10 odcinków. Porównując go do innych seriali Marvela np. Inhumans czy do tamtych na Netflixie to Cloak & Dagger ma się bardzo dobrze.

cloeak and dagger.jpg

Źródło zdjęcia

Fabuła serialu skupia się na dwójce nastolatków Tandy Bowen i Tyrone Johnson. Na początku może wydawać się, że oboje nie mają nic ze sobą wspólnego, aż do czasu imprezy. Tandy kradnie portfel Tyrone, gdy ten zauważa że został skradziony mu portfel postanawia pobiec za złodziejką. Gdy ją dogania, łapie ją za rękę i nagle coś błyska i oboje zostają odrzuceni od siebie.... Jak się później okazuje oboje są obdarzeni mocami. Tyrone za pomocą ciemności może pochłaniać różne rzeczy (np.ludzi)i się teleportować a Tandy może wytwarzać świetlne sztylety, które mogą przeciąć nawet metal.
Nie tylko łączą ich nadnaturalne zdolności, ale również traumatyczne zdarzenie z dzieciństwa.