Moje TOP 5 seriali 2019 roku

Witam. Jako, że niebawem koniec roku to chciałbym przedstawić moją listę seriali, które miały premierę w tym roku. Moją liste można traktować jako "TOP 5 (albo więcej ) moich ulubionych seriali w 2019 roku". Miejsce 5 ...

4 years ago, comments: 0, votes: 22, reward: $0.30

Witam. Jako, że niebawem koniec roku to chciałbym przedstawić moją listę seriali, które miały premierę w tym roku. Moją liste można traktować jako "TOP 5 (albo więcej ) moich ulubionych seriali w 2019 roku".

Miejsce 5

Swamp things.jpg

Na miejscu piątym znajduje się serial pt: "Swamp Things". Serial jest luźną adaptacją komiksów "Sagi o potworze z bagien". Serial opowiada o młodej doktorce CDC Abby Arcana, która powraca do miasta z którego niegdyś wyjechała z powodu dramatycznych zdarzeń . W mieście panuje dziwny wirus pochodzący z bagien. Na miejscu doktorce pomaga Alec Holland, który później ginie na bagnie w dziwnych okolicznościach. Szkoda, że serial został wycofany po pierwszym odcinku.

Miejsce 4

Love Deadt.jpg

Bardzo dobry serial od Netflixa. Każdy odcinek przedstawia co innego. I tylę mogę powiedzieć :).

Miejsce 3

Doom Patrol.jpg

Doom Patrol jest to serial z gatunku sci-fi ze stajni DC Universe, oparty na komisie o tej samej nazwie. Serial jest spin-offem serialu Titans (który również ogladałem i polecam do obejrzenia). Na pewno w tym serialu nie brakuje dziwnych scen i czarnego humoru.

Miejsce 2

The Boys.jpg

Na miejscu drugiem świetny serial pt: "The Boys". Serial opowiada o superbohaterach i grupce osób, która próbuje zabić superbohaterów.

Miejsce 1

The Mandalorian.jpg

Z miejscem pierwszym miałem problem. Zastanawiałem się pomiędzy Mandalorianem a Wiedzminem. I po dłuższym zastanowieniu się wybrałem Mandaloriana. Tak więc o to na miejscu pierwszym serial pt: "The Mandalorian". Może nie każdy oglądał ale pewnie większosć widziała memy z małym jodą. A dla tych co nie oglądali ani nie widzieli memów to serial opowiada o mandalorianie, który ratuje małego jodę (to tak w skrócie :)).

Tutaj dobiegamy do końca mojego szybkiego TOP 5. Uważam, że Wiedzmin również jest bardzo dobrym serialem i to widać po jego zasięgach i rekordach na Netflixie.

O Wiedźminie :

Źródło zdjęć: