Moje ulubione seriale. Zapraszam do czytania :)

Witam. W dzisiejszym wpisie skupię się na moich ulubionych serialach. Polubiłem tego typu posty, pewnie jeszcze napiszę coś podobnego o filmach lub książkach albo o tym i o tym. Dr House ...

3 years ago, comments: 1, votes: 14, reward: $0.21

Witam. W dzisiejszym wpisie skupię się na moich ulubionych serialach. Polubiłem tego typu posty, pewnie jeszcze napiszę coś podobnego o filmach lub książkach albo o tym i o tym.

Dr House

Źródło zdjęcia

Na ten serial natrafiłem przez przypadek wchodzą do pokoju, akurat moja mama go oglądała. Nie miałem nic do robory więc przyłączyłem się do oglądania. Obejrzałem z dwa odcinki ale stwiedziłem że jest całkiem spoko. Kilka dni później również nie miałem co robic (akurat wtedy miałem wakacje) postanowiłem, że obejrze sobie od początku Dr.Housa (wtedy gdy moja mama oglądała to był chyba piąty sezon). Jak można się domyślić serial spodobał mi się na tyle, że znajduje w moich ulubionych serialach.

The PunisherŹródło zdjęcia

Według mnie najlepszy z całej czwórki seriali Marvel od Netflixa. Szkoda, że jak na razie nie zapowiada się na trzeci sezon. Mam nadzieję, że serial powróci.

Gra o tronŹródło zdjęcia

Pomimo tego, że ósmy według mnie nie był zbyt dobry to i tak serial jako całoś był mega. Dzięki serialowi mogłem zapoznać się z sagą "Pieśń lodu i ognia", która również jak dla mnie jest bardzo dobra. I według mnie jedna z lepszych książek z gatunku fantasy.

Deadly ClassŹródło zdjęcia

Szkoda trochę tego, że serial został skasowany po pierwszym sezonie. Serial był oparty na komiskie o tym samym tytule, serial opowiada o bezdomym Marcusie, który zostaje przygarnięty przez mistrza Lina do specyficznego liceum.

Jeszcze mogę wspomnieć o The Walking Dead i Wikingowie. Moim zdaniem dwa dobre seriale, których sezony są kontynuowane.. no dobra Wikingowie kończą się na 6 sezonie ale na razie odcinki są wypuszczane. A The Walking Dead podobno ma mieć 12 sezonów. Wspominam ich na końcu, ponieważ tak jak wyżej napisałem jeszcze są emitowane ich odcinkia a w tym wpisie chciałem skupić się na serialach, których emisje odcinków się zakończyły.

Mój ostatni wpis: https://steemit.com/engrave/@hitpoll/the-mandalorian---moja-na-nowo-rozpoczeta-przygoda
Mój "blog": https://hitpollowszystkim.dblog.pl/