Nowy Komiks All New Wolverine i coś tam o mnie.

Witam, dawno mnie tutaj nie było. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony mnie i mojemu nowemu nabytkowi do kolekcji komiksów. Może zanim przejdziemy do komiksu to powiem co u mnie się przez ten miesiąc działo (może kogoś to interesuje). Z takich...

4 years ago, comments: 0, votes: 31, reward: $1.13

Witam, dawno mnie tutaj nie było. Dzisiejszy wpis będzie poświęcony mnie i mojemu nowemu nabytkowi do kolekcji komiksów. Może zanim przejdziemy do komiksu to powiem co u mnie się przez ten miesiąc działo (może kogoś to interesuje). Z takich ciekawszych rzeczy to zacząłem oglądać Naruto, w trakcie pisania jestem na 202 odcinku pierwszej serii. Oprócz oglądania Naruto to obejrzałem jeszcze kilka innych anime, również obejrzałem Narcos : Mexico sezon 2 i byłem w kinie na Sonic : Szybki jak błyskawica. A i jeszcze odgrzebałem starego kompa i coś tam się bawię na Ubuntu. Jeszcze był zapomniał powoli ogarniałem to co się zmieniło na steemit. No i to tyle, już możemy przejść do komiksu.

)

Źródło zdjęcia

All-New Wolverine : Cztery siostry jest pierwszym tomem serii. Do tej pory wyszły trzy tomy a czwarty wychodzi jakoś pod koniec kwietnia. Komiks jest z nowej serii komiksów Marvela : Marvel 2.0.
Laura Kinney (znana również jako X-23) jest "córką" Logana Wolverina - DNA Logana zostało skopiowane do DNA Laury. Laura na misji w Paryżu dowiaduje się, że firma Alchemax Genetics z jej DNA stworzyła jej cztery klony. Okazuje się, że klony uciekły z laboratorium. Laura postanawia je odnaleźć, gdy jej to się udaje poznaje prawdę. Jej klony tak jak ona kiedyś żyły w strachu i cierpieniu a teraz gdy uciekły pragną zemścić się na swoich oprawcach.

Wybrałem ten komiks do przeczytania, ponieważ X-23 pojawiała się w serii komisków All-New X-Men. Spodobała mi się ta postać i jak zobaczyłem, że ma swój oddzielny komiks postanowiłem go kupić.