Śledztwo Spensera. Ciekawa obsada, średni film.

Wczoraj naszła mnie ochota na obejrzenie jakiegoś filmu i tak udałem się na Netflixa. Na Netflixie wyskoczył mi zwiastun filmu "Śledztwo Spensera", zwiastun jakiś porywający nie był ale jako, że chciałem obejrzeć jakikolwiek film to obejr...

4 years ago, comments: 1, votes: 17, reward: $0.68

Wczoraj naszła mnie ochota na obejrzenie jakiegoś filmu i tak udałem się na Netflixa. Na Netflixie wyskoczył mi zwiastun filmu "Śledztwo Spensera", zwiastun jakiś porywający nie był ale jako, że chciałem obejrzeć jakikolwiek film to obejrzałem właśnie ten. Za produkcje filmu odpowiada Netflix oraz Original Film.


Po pięciu latach odsiadki za pobicie z więzienia wychodzi były policjant Spenser . W nocy, tego samego dnia gdy wyszedł z więzienia ginie kapitan Boylan, za którego pobicie poszedł siedzieć. Następnego dnia policja odwiedza Spensera żeby sprawdzić co robił ten nocy. Jednak Spenser ma alibi i świadków, że tej nocy był w domu. Tego samego dnia zostają znalezione zwłoki innego policjanta, na którego padają podejrzenia, że to on zabił kapitana i popełnił samobójstwo. Spenserowi coś tu nie gra i na własną rękę stara się dowiedzieć prawdy.

Obsada filmu

  • Mark Wahlberg
  • Iliza Shlesinger
  • Post Malone
  • Winston Duke

Moim zdaniem film jest średni. Dialogi pomiędzy bohaterami są sztywne, drewniane (nie wiem jakie tu określenie może pasować) są po prostu słabe. Fabuła do skomplikowanych nie należy i na zwroty akcji nie ma co liczyć. Jak ktoś nie ma co robić wieczorkiem i chce żeby czas mu chodź troszkę szybciej uciekał to ten film się do tego nadaje.