Tom 2 - All-New Wolverine II Wojna Domowa.

Już pierwsza tom przeczytany teraz pora na drugi. Myślałem, że dłużej będę musiał czekać aż do mnie przyjdzie, jednak nie musiałem. Zamówiłem w tamtym tygodniu w czwartek i już w ten czwartek mogłem go odebrać. Nie odebrałem go w czwartek, ...

3 years ago, comments: 0, votes: 20, reward: $1.22

Już pierwsza tom przeczytany teraz pora na drugi. Myślałem, że dłużej będę musiał czekać aż do mnie przyjdzie, jednak nie musiałem. Zamówiłem w tamtym tygodniu w czwartek i już w ten czwartek mogłem go odebrać. Nie odebrałem go w czwartek, ponieważ filia urzędu pocztowego zmieniła godziny pracy a ja za późno przyszedłem ale już w piątek byłem tuż przed otwarciem. I tak oto w moje ręce trafił drugi tom All-New Wolverine II Wojna Domowa.

xD.jpg
Źródło zdjęcia

Po wydarzeniach z pierwszego tomu, Laura wzięła opiekę swojego młodszego klona Gabby.
Laurę odwiedza jej koleżanka Squirrel Girl wraz z rosomakiem. Gabby od razu polubiła rosomaka, który od teraz będzie mieszkał z nimi. Squirell mówi Laurze, że ta spowodowała wypadek i przez to samochód uderzył w drzewo, na którym mieszkały wiewiórki xD. Ojciec wiewiórek zaginął a Laura swoim węchem ma go odnaleźć. Udaje im się odnaleźć ojca wiewiórek, którym zajmował się chłopiec. W końcu ojciec dociera do swoich dzieci :).
W między czasie sto mil morskich od wybrzeża New Jersey nad podwodnym kanionem hudsona agenci Shield starają się przechwycić tajemniczą skrzynie ale niestety nie udaje im się to bo skrzynia zostaje otwarta. Maria Hill kontaktuje się z Laurą, że musza porozmawiać ale nie przez telefon. Laura razem z Gabby udają się na statek Shield, na którym znajduje się skrzynia która miała zostać przechwycona przez agentów. Jak się okazuje nie ma śladu po agentach ani związanych osób z tą skrzynią. Skrzynia przez wodę została wyrzucona na brzeg. Po różnych badaniach okazuje się, że z skrzyni jest wyczuwalny zapach Logana Wolverina. Maria i Laura otwierają skrzynie, z której zielonej cieczy powstaje Fin Fang Foom. Laura postanawia walczyć z potworem a pomagają jej Iron Man i Capitan Marvel. Okazało się, że w żołądku potwora znajduje się Logan Wolverin z innej czasoprzestrzeni.
Jeden z Inhumans przepowiada, że w swojej wizji widział Wolverine, jakiegos starszego faceta,młodą dziewczynę. Agenci Shield dowiadują się o przepowiedni i wysyłają żołnierzy i Kapitana Amerykę do mieszkania Laury gdzie przebywa Logan. W tym samym czasie Laura odbiera telefon od Hill i dowiaduję się, że Logan chce zabić Gabby.
Podczas walki pomiędzy X-23 a Loganem, Logan wyznaje jej że w jego świecie Laura i Gabby nawzajem siebie zabiły. X-23 postanawia nie zabijać Logana ale karze mu trzymać się od nich z daleka.